Meist – Saare Trade OÜ

Saare Trade OÜ on liha ja lihatoodetega tegelev Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie meeskond koosneb oma ala professionaalidest, kes on tegelenud liha ja lihatoodete ostmise, müümise ja kaubamärkide turundamisega erinevates Eesti ettevõtetes juba aastaid.
Saare Trade OÜ alustas tegevust 2009 aastal ja tegelesime siis peamiselt liha ja lihatoodetega kauplemisega nii Eestis kui ka Euroopas.

Alates 2011 aastast tegeleme aktiivselt meie kaubamärgi SAARE arendamise ning turustamisega. SAARE kaubamärki kannavad meiega seotud Läti broileriliha lõikusettevõtte tooted ning erinevad valmistooted, mis on valmistatud ainult Euroopa päritolu kvaliteetsest broilerilihast.
Meie peamised partnerid asuvad Eestis, Soomes, Ungaris, Poolas, Leedus, Lätis, Saksamaal ja Hollandis. Meie partneriteks on oma riigi juhtivad tootmisettevõtted.

Alates 2014 alustasime foodservice’ga ehk toitlustusettevetõte regulaarne varustamine liha- ja lihatoodetega. Algsest liha- ja lihatoodete sortimendist on kasvanud välja lai tootevalik toitlustajale vajalike toodetega kuhu kuuluvad jahutatud/külmutatud kala, liha, poolfabrikaadid lihast, friikartulid, köögiviljad, mereannid, valge ja punase kala filee, ulukiliha, pagaritooted, piimatooted jne.

Meie väärtused

Usaldus

Me loome ja väärtustame pikaajalisi partnersuhteid usaldusväärsete partenritega nii kodu- kui välismaal tunnustatud ettevõtjatega. Seetõttu me esindame kõrgeimat tootekvaliteeti tagavaid kaubamärke. Oleme vastutustundlikud, ausad ja siirad, peame töötajate, partnerite ja klientidega sõlmitud kokkulepetest kinni. Otsime ebastandardseid lahendusi, uusi ideid, reageerime kiiresti muutustele.

Professionaalsus

Me oskame hinnata toodete usaldusväärsust ning väärtust. Meil on hea meel jagada neid teadmisi ja kogemusi oma partneritega. Meie ettevõtte efektiivne ja unikaalne struktuur võimaldab meil keskenduda ostu- ja müügikanalite haldamisele. Meie kvalifitseeritud ostu-, logistika-, turundus- ja müügispetsialistidest koosnev meeskond on alati valmis sihipäraselt tegelema kõikide küsimustega.

Võta meiega ühendust